Lampa elewacyjna Mur PC 2502B
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| BARWA ŚWIATŁA | 2700K |
| Klasa szczelności IP | 65 |
| Wysokość | 23 cm |
| Szerokość | 8 cm |
| Liczba żródeł światła | LED, 1,5W, 230V |
| Materiał korpusu | korpus - tworzywo sztuczne szybka - poliwęglan |
| Głębokość | 3 cm |
| Ilość źródeł światła | LED, 1,5W, 230V |
| KOLOR | popielaty |
| lumeny | 150lm |
