Lampa wisząca Vesuvio taupe/czarny L 3xE27 41065
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| Materiał korpusu | stal lakierowana / kompozyt mineralny |
| KOLOR | id_20 |
| Wys/szer / średnica klosza | 67 * 77 cm |
| Wysokość | max 165 cm |
| Głębokość | 77 cm |
| Szerokość | 77 cm |
| Wysokośc regulowana | tak |
| Materiał klosza | kompozyt minelany |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Barwa klosza | taupe / czarny |
| Liczba żródeł światła | 3 x E27 max 15W Led |
