Lampa wisząca Vesuvio czarny/miedziany S 41041
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
- Symbol: SL/41041
- Seria: Vesuvio
- Producent: Sigma Lighting
- Rodzaj: Żyrandol
- Kolekcja: Vesuvio
- Kolor: czarny, miedziany
- Ilość źródeł światła: 1
- Żarówki w komplecie: Nie
- Kraj produkcji: Polska
- Rodzaj oprawki: 1 x E27
- Materiał korpusu: kompozyt minelany, stal lakierowana
- Wysokość klosza: 49 cm
- Wysokość: max 145 cm
- Szerokość: 35 cm
- Głębokość: 35 cm
Dane techniczne
| Szerokość | 35 cm |
| Wysokośc regulowana | tak |
| Materiał klosza | kompozyt minelany |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Barwa klosza | czarny / miedziany |
| Liczba żródeł światła | 1 x E27 max 15W Led |
| Materiał korpusu | stal lakierowana / kompozyt mineralny |
| KOLOR | id_12 |
| Wys/szer / średnica klosza | 49 * 35 cm |
| Wysokość | max 145 cm |
| Głębokość | 35 cm |
