Lama wisząca Vesuvio biały/złoty M 1xE27 / 41027
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
- Symbol: SL/41027
- Seria: Vesuvio
- Producent: Sigma Lighting
- Rodzaj: Żyrandol
- Kolekcja: Vesuvio
- Kolor: złoty, biały
- Ilość źródeł światła: 1
- Żarówki w komplecie: Nie
- Kraj produkcji: Polska
- Rodzaj oprawki: 1 x E27
- Materiał korpusu: kompozyt minelany, stal lakierowana
- Wysokość klosza: 41 cm
- Wysokość: max 140 cm
- Szerokość: 70 cm
- Głębokość: 70 cm
Dane techniczne
| Wysokość | max 140 cm |
| Głębokość | 70 cm |
| Szerokość | 70 cm |
| Wysokośc regulowana | tak |
| Materiał klosza | kompozyt minelany |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Barwa klosza | biały / złoty |
| Liczba żródeł światła | 1 x E27 max 15W Led |
| Materiał korpusu | stal lakierowana / kompozyt mineralny |
| KOLOR | id_11 |
| Wys/szer / średnica klosza | 41 * 70 cm |
