Lampa wisząca Vesuvio czarny/miedziany M 1xE27 / 41042
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
- Symbol: SL/41042
- Seria: Vesuvio
- Producent: Sigma Lighting
- Rodzaj: Żyrandol
- Kolekcja: Vesuvio
- Kolor: czarny, miedziany
- Ilość źródeł światła: 1
- Żarówki w komplecie: Nie
- Kraj produkcji: Polska
- Rodzaj oprawki: 1 x E27
- Materiał korpusu: kompozyt minelany, stal lakierowana
- Wysokość klosza: 41 cm
- Wysokość: max 140 cm
- Szerokość: 70 cm
- Głębokość: 70 cm
Dane techniczne
| KOLOR | id_12 |
| Wys/szer / średnica klosza | 41 * 70 cm |
| Wysokość | max 140 cm |
| Głębokość | 70 cm |
| Szerokość | 70 cm |
| Wysokośc regulowana | tak |
| Materiał klosza | kompozyt minelany |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Barwa klosza | czarny / miedziany |
| Liczba żródeł światła | 1 x E27 max 15W Led |
| Materiał korpusu | stal lakierowana / kompozyt mineralny |
