Lampa wisząca Sven cashmere 5xE27 / 8878
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Stwórz wyjątkowy klimat w swoim wnętrzu dzięki lampie wiszącej Sven Cashmere z pięcioma źródłami światła. Jej nowoczesny design i subtelny, neutralny kolor wprowadzają przytulną, stylową i elegancką atmosferę.
Idealna nad dużym stołem w jadalni, w przestronnym salonie lub kuchni, Sven Cashmere łączy funkcjonalność z efektownym wyglądem, stając się centralnym punktem wnętrza.
Prosty, a jednocześnie efektowny detal, który wnosi harmonię, ciepło i nowoczesny styl do każdego pomieszczenia.
Dane techniczne
| KOLOR | cashmere |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| ZASILANIE | 230V - 50Hz |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Wysokość | 125 cm |
| Szerokość | 105 cm |
| Materiał korpusu | stal lakierowana |
| Głębokość | 21 cm |
| Wysokośc regulowana | tak |
| Ilość źródeł światła | 5 x E27 max 15W LED |
