Lampa wisząca SVEN dia 300 mm 1xE27 / 8890
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wprowadź do swojego wnętrza przytulny i stylowy akcent dzięki lampie wiszącej Sven Beige. Jej delikatny, neutralny kolor i nowoczesny design tworzą harmonijną, elegancką i przyjemną atmosferę.
Idealna nad stołem w jadalni, w salonie czy kuchni, Sven Beige staje się efektownym akcentem, który podkreśla charakter wnętrza.
Prosty, a zarazem elegancki detal, który łączy funkcjonalność z klasą, wprowadzając ciepło i harmonię do każdego pomieszczenia.
Dane techniczne
| Szerokość | 30 cm |
| Materiał korpusu | stal lakierowana |
| Głębokość | 30 cm |
| Ilość źródeł światła | 1 x E27 max 15W LED |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| KOLOR | beżowy |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| ZASILANIE | 230V - 50Hz |
| Wysokość | 115 cm |
