Lampa wisząca SVEN titanium gold dia 300 mm 1xE27 / 8935
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dodaj wyjątkowego charakteru swojemu wnętrzu dzięki kinkietowi Sven Titanium Gold. Jego subtelny złocisty odcień w połączeniu z nowoczesnym designem wprowadza elegancję i przytulną atmosferę, podkreślając styl każdego pomieszczenia.
Idealny do salonu, sypialni czy korytarza, Sven Titanium Gold staje się efektownym detalem, który przyciąga wzrok i dodaje wnętrzu wyjątkowego charakteru.
Prosty, a zarazem stylowy element, który łączy funkcjonalność z klasą, wprowadzając do wnętrza ciepło i harmonijną estetykę.
Dane techniczne
| Głębokość | 30 cm |
| Wysokośc regulowana | tak |
| Ilość źródeł światła | 1 x E27 max 15W LED |
| KOLOR | titanium gold |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| ZASILANIE | 230V - 50Hz |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Wysokość | 115 cm |
| Szerokość | 30 cm |
| Materiał korpusu | stal lakierowana |
