Lampa wisząca Sven burgundy 3xE27 / 8884
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Stwórz wyjątkowy klimat w swoim domu dzięki lampie wiszącej Sven Burgundy z trzema źródłami światła. Jej głęboki bordowy kolor i nowoczesny design wprowadzają przytulną i stylową atmosferę, która podkreśla charakter każdego pomieszczenia.
Idealna nad dużym stołem w jadalni, w przestronnym salonie lub kuchni, Sven Burgundy łączy funkcjonalność z elegancją, stając się efektownym akcentem dekoracyjnym.
Prosty, a zarazem stylowy detal, który wnosi do wnętrza ciepło, harmonię i wyrafinowany charakter.
Dane techniczne
| KOLOR | burgund |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| ZASILANIE | 230V - 50Hz |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Wysokość | 110 cm |
| Szerokość | 75 cm |
| Materiał korpusu | stal lakierowana |
| Głębokość | 21 cm |
| Wysokośc regulowana | tak |
| Ilość źródeł światła | 3 x E27 max 15W LED |
