Lampa wisząca PRECIOSA 45W LED
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 280mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| CRI [RA] | 80 |
| WAGA NETTO | 2.8kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 125 |
| RODZINA LAMP | PRECIOSA |
| ZASILANIE | 230V 50Hz |
| WAGA BRUTTO | 3.5kg |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 34 |
| NOWOŚCI | 21/22, 25 |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 10 |
| KOLOR | ZŁOTY |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 300-1200mm |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 03) WYSOKOŚĆ |
| MOC | 45W LED |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 3600lm |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 1200mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| BARWA ŚWIATŁA | Neutalna 4000K |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 1200mm |
| MATERIAŁ | METAL + AKRYL |
| KLASA ENERGETYCZNA | F |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 50mm |
| MARKA | Milagro |
| ŚREDNIA ŻYWOTNOŚĆ | 20000h |
