Lampa sufitowa PRECIOSA 36W LED
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 50mm |
| MARKA | Milagro |
| ŚREDNIA ŻYWOTNOŚĆ | 20000h |
| WAGA NETTO | 2.3kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 430mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| CRI [RA] | 80 |
| WAGA BRUTTO | 3kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 49 |
| RODZINA LAMP | PRECIOSA |
| ZASILANIE | 230V 50Hz |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 18 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 49 |
| NOWOŚCI | 21/22, 25 |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 130mm |
| KOLOR | ZŁOTY |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 03A)WYSOKOŚĆ REGUL |
| MOC | 36W LED |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 2880lm |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 430mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| BARWA ŚWIATŁA | Neutalna 4000K |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 430mm |
| MATERIAŁ | METAL + AKRYL |
| KLASA ENERGETYCZNA | F |
