Lampa wisząca PRECIOSA 158W LED
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| WYSOKOŚĆ (mm) | N/D |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 88 |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| MOC | 158W LED |
| KOLOR | ZŁOTY |
| RODZINA LAMP | PRECIOSA |
| NAPIĘCIE | ~230v/50Hz |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 400/60/0800mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| NOWOŚCI | 24 |
| WAGA NETTO | 7.46kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 1200mm |
| MATERIAŁ | METAL + AKRYL |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 250-1000mm |
| WAGA BRUTTO | 9.19kg |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 70mm |
| MARKA | Milagro |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 10100lm |
| ILOŚĆ PUNKTÓW ŚWIETLNYCH | 3 |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 800mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| BARWA ŚWIATŁA | 4000K |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 15.5 |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 88 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| CRI [RA] | >80 |
