Kinkiet PRECIOSA 4W LED
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| WAGA NETTO | 0.3kg |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 35mm |
| MARKA | Milagro |
| WAGA BRUTTO | 0.4kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 170mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 17 |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 22 |
| RODZINA LAMP | PRECIOSA |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 20 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 17 |
| NOWOŚCI | 21/22, 26 |
| MOC | 4W LED |
| KOLOR | ZŁOTY |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 120mm |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 320lm |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 120mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 10kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 120mm |
| MATERIAŁ | METAL + AKRYL |
| BARWA ŚWIATŁA | Neutalna 4000K |
