Lampa wisząca CORDOBA II K 1018/1/TD
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wisząca oprawa oświetleniowa CORDOBA II K 1018/1/TD, została wykonana z aluminium, a klosz z poliwęglanu, materiały te cechują się wysoką odporności na uszkodzenia.
Mleczny klosz lampy doskonale rozprasza światło przyjemnie oświetlając ganek oraz wejście do naszego domu, taras oraz altanę ogrodową, tworząc przyjemną przestrzeń na wieczorne spotkania towarzyskie.
Oprawę możemy z powodzeniem wykorzystać do udekorowania ogródka restauracyjnego, lampa doskonale komponuje się w otoczeniu wykonanym z drewna lub cegły ozdobnej.
Za źródło światła odpowiada mocowana na gwint E27 żarówka, pozostawiając państwu wybór mocy oraz barwy światła stosując nowoczesne i energooszczędne żarówki LED,
Zastosowanie wysokiej jakości lakieru proszkowego w sprawia, że lampa przez długie lata zachowa doskonały wygląd.
Dane techniczne
| Liczba żródeł światła | E27, 1 x 60 W, 230 V |
| Materiał korpusu | korpus - odlew aluminiowy klosz - poliwęglan |
| Klosz | biały |
| Ilość źródeł światła | E27, 1 x 60 W, 230 V |
| Średnica | 20 cm |
| KOLOR | czarny, patyny (mosiądz, miedź, zieleń, srebro, antyk) |
| Klasa szczelności IP | 23 |
| Wysokość | 65 cm |
| Materiał klosza | biały |
