Lampa ogrodowa CORDOBA II K 5002/2/TD
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa stojąca CORDOBA II K 5002/2/TD doskonale rozświetli rośliny znajdujące się w naszym ogrodzie, doskonale oznaczy alejkę w parku, chodnik prowadzący do posesji, wspaniale wkomponuje się w otoczenie wykonane z drewna, kostki brukowej oraz cegły ozdobnej, oprawa dzięki swojemu klasycznemu okrągłemu wzornictwu będzie doskonałą ozdoba naszego otoczenia.
Oprawa posiada wysokość 101cm, wykonana została z aluminium pokrytym wysokiej jakości lakierem proszkowym, a klosz z wytrzymałego na uszkodzenia poliwęglanu, materiały te gwarantują odporność na warunki atmosferyczne oraz pozwalają zachować doskonały wygląd przez wiele lat.
Mleczny klosz lampy ma zadanie równomiernie rozproszyć światło, tworząc go przyjemnym i komfortowym.
W oprawie zastosowano mocowanie źródła światła na gwint E27 (max 60W), co pozwala dobrać żarówkę z mocą i barwą światła według własnego uznania, najlepszym wyborem będzie zastosowanie energooszczędnej żarówki LED.
Dane techniczne
| Wysokość | 101 cm |
| Materiał klosza | biały |
| Liczba żródeł światła | E27, 1 x 60 W, 230 V |
| Materiał korpusu | korpus - odlew aluminiowy klosz - poliwęglan |
| Klosz | biały |
| Ilość źródeł światła | E27, 1 x 60 W, 230 V |
| Średnica | 20 cm |
| KOLOR | czarny, patyny (mosiądz, miedź, zieleń, srebro, antyk) |
| Klasa szczelności IP | 23 |
