Lampa kinkiet Cordoba II K 3012/1/TD g
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kinkiet CORDOBA II K 3012/1/TD g, to zewnętrzna stylowa lampa wykonana z aluminium, z klosz z wytrzymałego na uszkodzenia poliwęglanu.
W tym modelu ramię zamontowane jest u dołu w podstawie oprawy.
Za źródło światła odpowiada mocowana na gwint E27 żarówka, pozostawiając państwu wybór mocy oraz barwy światła stosując nowoczesne i energooszczędne żarówki LED.
Kinkiet doskonale sprawdzi się w oświetleniu, elewacji domu lub garażu, oraz altan i wiat ogrodowych. Lampa została wyposażona w mleczny klosz, który równomiernie rozprasza światło przyjemnie oświetlając otoczenie. Lampa doskonale wygląda na elewacjach wykonanych z cegły klinkierowej, kamienia oraz drewna.
Zastosowanie wysokiej jakości lakieru proszkowego sprawia że lampa przez długie lata zachowa nowy wygląd.
Dane techniczne
| Materiał korpusu | korpus - odlew aluminiowy klosz - poliwęglan |
| Klosz | biały |
| Głębokość | 24,5 cm |
| Ilość źródeł światła | E27, 1 x 60 W, 230 V |
| KOLOR | czarny, patyny (mosiądz, miedź, zieleń, srebro, antyk) |
| Klasa szczelności IP | 23 |
| Wysokość | 34,5 cm |
| Szerokość | 20 cm |
| Materiał klosza | biały |
| Liczba żródeł światła | E27, 1 x 60 W, 230 V |
