Lampa ogrodowa CORDOBA II K 5002/1/TD
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Stojąca oprawa oświetleniowa CORDOBA II K 5002/1/TD, to zewnętrzna lampa o wysokości 151 cm., wykonana z aluminium, wyposażona w klosz z wytrzymałego na uszkodzenia poliwęglanu.
Za źródło światła odpowiada mocowana na gwint E27 żarówka, pozostawiając państwu wybór mocy oraz barwy światła, w oprawie można zastosować żarówki tradycyjne lub nowoczesne i energooszczędne LED
Lampa posiada klosz w kolorze mlecznym dzięki czemu światło zostaje rozproszone eliminując odblaski i cienie emitowane przez żarówkę.
Oprawę stojącą K 5002/1/TD wykorzystamy od stworzenia komfortowego oświetlenia wzdłuż zewnętrznych ciągów komunikacyjnych, wspaniale oświetli alejkę w parku lub ogrodzie, chodnik wokół naszego domu lub firmy.
Zastosowanie wysokiej jakości lakieru proszkowego sprawia, że lampa przez długie lata zachowa nowy wygląd.
Dane techniczne
| Materiał korpusu | korpus - odlew aluminiowy klosz - poliwęglan |
| Klosz | biały |
| Ilość źródeł światła | E27, 1 x 60 W, 230 V |
| Średnica | 20 cm |
| KOLOR | czarny, patyny (mosiądz, miedź, zieleń, srebro, antyk) |
| Klasa szczelności IP | 23 |
| Wysokość | 151 cm |
| Materiał klosza | biały |
| Liczba żródeł światła | E27, 1 x 60 W, 230 V |
