Lampa sufitowa CLOUD RÓŻOWY PASTELOWY 6072
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Plafon w kształcie chmury idealnie wkomponuje się w starannie przemyślanych pokojach, dzięki swojemu minimalistycznemu i dokładnemu wykonaniu.
Dane techniczne
| Źródło światła | E27 |
| Klasa ochronności | 1 klasa ochronności |
| BARWA ŚWIATŁA | W zależności od zastosowanej żarówki |
| ZASILANIE | 230V - 50Hz |
| Kolor stelaża | Biały |
| Dlugosc lampy | 63 cm |
| Szerokosc lampy | 46 cm |
| Kolor abażura - klosza | Biały|Różowy |
| Wysokosc lampy | 13 cm |
| Materiał stelaża | Metal |
| Ilość źródeł światła | 4 |
| Styl lampy | Nowoczesny |
