Lampa sufitowa CLOUD NIEBIESKI PASTELOWY MINI 6074
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CLOUD
Poszukujesz lampy, która będzie idealna do pokoju dziecięcego? Polecamy modele z kolekcji CLOUD. To połączenie metalu i tworzywa sztucznego, które osłania punkty świetlne i zapewnia delikatną oraz równomierną emisję światła. Lampy z kolekcji CLOUD swoim kształtem przypominają delikatną chmurkę. Do wyboru są modele sufitowe i wiszące. Bazują jednym, dwóch bądź czterech płomieniach. Występują w różnych wariantach kolorystycznych – białym, niebieskim, różowym i szarym. Dzięki temu będą pasować zarówno do pokoju dla dziewczynki, jak i dla chłopczyka.
Dane techniczne
| BARWA ŚWIATŁA | W zależności od zastosowanej żarówki |
| ZASILANIE | 230V - 50Hz |
| Kolor stelaża | Biały |
| Dlugosc lampy | 31 cm |
| Kolor abażura - klosza | Biały|Niebieski |
| Szerokosc lampy | 43 cm |
| Materiał stelaża | Stal lakierowana|Tworzywo sztuczne |
| Wysokosc lampy | 14 cm |
| Styl lampy | Klasyczny|Nowoczesny |
| Ilość źródeł światła | 2 |
| Klasa ochronności | 1 klasa ochronności |
| Źródło światła | E27 |
