Lampa kinkiet CLOUD GREY 2 X G9 4965
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| BARWA ŚWIATŁA | W zależności od zastosowanej żarówki |
| ZASILANIE | 230V - 50Hz |
| Kolor stelaża | Szary |
| Materiał abażura - klosza | Metal |
| Dlugosc lampy | 38 cm |
| Kolor abażura - klosza | Szary |
| Szerokosc lampy | 4,5 cm |
| Materiał stelaża | Stal lakierowana|Tworzywo sztuczne |
| Wysokosc lampy | 27 cm |
| Styl lampy | Minimalistyczny|Nowoczesny |
| Ilość źródeł światła | 2 |
| Klasa ochronności | 1 klasa ochronności |
| Źródło światła | G9 |
