Lampa kinkiet CLOUD BEIGE 2 X G9 5886
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| Materiał abażura - klosza | Metal |
| Długość lampy | 4,5 cm |
| Szerokość lampy | 38 cm |
| Materiał stelaża | Stal lakierowana|Tworzywo sztuczne |
| Ilość źródeł światła | 2 |
| Wysokość lampy | 27 cm |
| Styl lampy | Minimalistyczny|Nowoczesny|Rustykalny|Skandynawski |
| Klasa ochronności | 1 klasa ochronności |
| Źródło światła | G9 |
| Maksymalna Moc | 8W LED |
| BARWA ŚWIATŁA | W zależności od zastosowanej żarówki |
| ZASILANIE | 230V - 50Hz |
