Lampa ogrodowa Kule Classic OGMW 1 ECO G400
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
OGWM 1 ECO G400 jest oprawą masztową o wysokości 290cm wyposażoną w pojedynczy biały klosz o średnicy 40cm, jej klasyczny czarny kolor podkreśli elegancki charakter otoczenia.
Duży mleczny klosz przyjemnie rozprasza światło, co czyni go doskonałym wyborem do oświetlenia różnych obszarów wokół domu, takich jak drogi dojazdowe, ścieżki, tarasy i ogród. Ponadto, dzięki swojej elegancji i uniwersalności, może znaleźć zastosowanie również jako ozdoba i oświetlenie otoczenia firm, hoteli, restauracji oraz parków, dodając im wyjątkowy urok o zmierzchu.
Lampa wykonana jest z lakierowanego proszkowo aluminium, głowica z wzmocnionego termoplastyku, a klosz z polimetakrylanu, są to materiały odporne na uszkodzenia oraz pozwalające na zachowanie doskonałego wyglądu przez wiele lat. W oprawie można zamontować żarówkę o gwincie E27 i maksymalnej mocy 100W. Z uwagi na energooszczędność oraz szerokie możliwość wyboru mocy i barwy światła dopasowanych do Państwa preferencji rekomendujemy zastosowanie nowoczesnych żarówek LED.
Dane techniczne
| Klosz | biały |
| Ilość źródeł światła | E27, 1 x 100 W, 230 V |
| Średnica | 40 cm |
| KOLOR | czarny |
| Klasa szczelności IP | 65 |
| Wysokość | 290 cm |
| Materiał klosza | biały |
| Liczba żródeł światła | E27, 1 x 100 W, 230 V |
| Materiał korpusu | słup - odlew aluminiowy głowica - wzmacniany termoplastik klosz - szkło akrylowe (PMMA) |
