Lampa kinkiet Kule classic K 3012/1/K 250 P FU
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kinkiet KULE CLASSIC K 3012/1 K 250 P, to lampa wykonana na stylowym ramieniu, z kloszem o średnicy 25cm. Lampa prezentuje się niezwykle elegancko, a jej prosty, a zarazem efektowny wygląd będzie ozdobą każdej elewacji oraz wejścia do budynku. Doskonale odnajdzie się jako oświetlenie oraz dodatek do wyszukanych aranżacji architektonicznych w budownictwie domowym oraz budynkach hotelowych, restauracyjnych i firmowych.
Lampa wykonana została z aluminium pokrytego czarnym lakierem proszkowym, natomiast klosz z polimetakrylanu - materiału odpornego na uszkodzenia i pęknięcia. Dzięki wykorzystaniu tych materiałów, lampa zachowa doskonały wygląd przez długie lata.
W oprawie zastosowano mocowanie źródła światła na gwint E27, dzięki czemu mają państwo możliwość dopasowania mocy oraz barwy światła we własnym zakresie, najlepszym wyborem będzie zastosowanie energooszczędnych żarówek LED.
Kinkiet K 3012/1/K 250 P można zamówić z kloszem w kolorze białym lub przeźroczysto – przydymionym.
Dane techniczne
| Głębokość | 42,5 cm |
| Klasa szczelności IP | 43 |
| KOLOR | czarny, patyny (mosiądz, miedź, zieleń, srebro, antyk) |
| Wysokość | 40 cm |
| Szerokość | 25 cm |
| Liczba żródeł światła | E27, 1 x 60 W, 230 V |
| Materiał korpusu | korpus - odlew aluminiowy klosz - szkło akrylowe (PMMA) |
| Klosz | G 250 FU - przeźroczysto-przydymiony |
