Lampa kinkiet Kule Classic K 3012/1/K 250 U
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kinkiet KULE CLASSIC K 3012/1/K 250 U to elegancka lampa, wykonana na stylowym ramieniu, idealnie nadająca się do oświetlenia wejścia do domu oraz elewacji. Wykonana z wysokiej jakości materiałów, prezentuje się stylowo i efektownie.
Oprawa tego kinkietu została wykonana z lakierowanego proszkowo aluminium, nadając mu elegancki czarny kolor. Klosz z polimetakrylanu nie tylko prezentuje się estetycznie, ale także charakteryzuje się wysoką odpornością na uszkodzenia i pęknięcia, co gwarantuje trwałość i niezawodność lampy.
Lampa wyposażona jest w mocowanie źródła światła na gwint E27, co daje możliwość dostosowania parametrów światła do własnych preferencji. Można wybrać energooszczędne żarówki LED o różnej mocy i barwie światła, co pozwala osiągnąć odpowiednią atmosferę dopasowaną do otoczenia.
Klosz o średnicy 25 cm jest dostępny w dwóch kolorach: białym lub przeźroczysto-przydymionym.
Dane techniczne
| Materiał korpusu | korpus - odlew aluminiowy klosz - szkło akrylowe (PMMA) |
| Głębokość | 42,5 cm |
| Ilość źródeł światła | E27, 1 x 60 W, 230 V |
| Klasa szczelności IP | 43 |
| KOLOR | czarny, patyny (mosiądz, miedź, zieleń, srebro, antyk) |
| Wysokość | 47 cm |
| Szerokość | 25 cm |
| Materiał klosza | G 250 OP - biały lub G 250 FU - przeźroczysto-przydymiony |
