Lampa kinkiet Kule classic K 3012/1/K 300 P
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kinkiet KULE CLASSIC K 3012/1 K 300 P, to lampa wykonana na stylowym ramieniu w kształcie pałąka, z dużym kloszem o średnicy 30cm. Elegancki, a zarazem efektowny design lampy sprawi, że będzie wspaniałą ozdobą oraz oświetleniem drzwi wejściowych i elewacji domu. Z powodzeniem zapewni estetyczne oświetlenie restauracji, hotelu oraz firmy. Stworzy przyjemną atmosferę dla państwa gości, podkreślając urok i elegancję miejsca.
Użyte w konstrukcji lakierowane proszkowo aluminium oraz klosz z polimetakrylanu (PMMA) zapewni lampie odporność na warunki atmosferyczne oraz wspaniały wygląd przez wiele lat.
W oprawie zastosowano źródło światła montowane na gwint E27 (maks. 100W), pozwala to we własnym zakresie wybrać parametry takie jak moc i barwa światła poprzez zastosowanie energooszczędnych żarówkę LED
Klosz o średnicy 30 cm dostępny jest w dwóch kolorach: białym lub przeźroczysto-przydymionym.
Dane techniczne
| Materiał korpusu | korpus - odlew aluminiowy klosz - szkło akrylowe (PMMA) |
| Głębokość | 45 cm |
| Ilość źródeł światła | E27, 1 x 100 W, 230 V |
| Klasa szczelności IP | 43 |
| KOLOR | czarny, patyny (mosiądz, miedź, zieleń, srebro, antyk) |
| Wysokość | 45 cm |
| Szerokość | 30 cm |
| Materiał klosza | G 300 OP - biały lub G 300 FU - przeźroczysto-przydymiony |
