TEO LED ORZECH
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
TEO
Połączenie naturalnego drewna z nowoczesną technologią LED – tak w skrócie możemy opisać serię lamp TEO. Ich oryginalny wygląd sprawia, że trudno wobec nich przejść obojętnie. Sprawdzą się w niemal każdym wnętrzu. Strzałem w dziesiątkę będą zwłaszcza w tych urządzonych w stylu nowoczesnym. Skutecznie oświetlą salon, kuchnię, czy jadalnię. Do wyboru w kolekcji TEO są lampy wiszące, plafon mocowany bezpośrednio do sufitu, a także lampy podłogowe i kinkiety.
Dane techniczne
| Szerokosc kartonu | 100 |
| BARWA ŚWIATŁA | Ciepła 3000 K , 1570 lm |
| Wysokosc kartonu | 100 |
| ZASILANIE | 230V - 50Hz |
| Dlugosc lampy | 460 |
| Kolor stelaża | Orzech |
| Szerokosc lampy | 80 |
| Materiał stelaża | Drewno|Aluminium|Tworzywo sztuczne |
| Wysokosc lampy | 40 |
| Styl lampy | Nowoczesny|Skandynawski|Rustykalny|Scandic-eco|Boho |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Klasa ochronności | 1 klasa ochronności |
| Źródło światła | LED 8W |
| Dlugosc kartonu | 520 |
