TEO LED ORZECH KINKIET
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
TEO
Połączenie naturalnego drewna z nowoczesną technologią LED – tak w skrócie możemy opisać serię lamp TEO. Ich oryginalny wygląd sprawia, że trudno wobec nich przejść obojętnie. Sprawdzą się w niemal każdym wnętrzu. Strzałem w dziesiątkę będą zwłaszcza w tych urządzonych w stylu nowoczesnym. Skutecznie oświetlą salon, kuchnię, czy jadalnię. Do wyboru w kolekcji TEO są lampy wiszące, plafon mocowany bezpośrednio do sufitu, a także lampy podłogowe i kinkiety.
Dane techniczne
| Dlugosc kartonu | 350 |
| Szerokosc kartonu | 110 |
| BARWA ŚWIATŁA | Ciepła 2200 K - 3200 K |
| Wysokosc kartonu | 90 |
| ZASILANIE | 230V - 50Hz |
| Dlugosc lampy | 40 |
| Kolor stelaża | Orzech|Czarny |
| Szerokosc lampy | 100 |
| Materiał stelaża | Drewno|Stal lakierowana|Aluminium|Tworzywo sztuczne |
| Wysokosc lampy | 310 |
| Styl lampy | Nowoczesny|Loftowy|Boho|Scandic-eco |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Klasa ochronności | 1 klasa ochronności |
| Źródło światła | LED 3W |
