TEO LED LAMPA WISZĄCA 960
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Dane techniczne
| ZASILANIE | 230V |
| Wysokosc lampy | 1000 |
| Kolor stelaża | Czarny / jasne drewno |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Materiał stelaża | Metal + drewno + tworzywo |
| Źródło światła | LED - 36W |
| Dlugosc kartonu | 1010 |
| Szerokosc kartonu | 90 |
| Wysokosc kartonu | 85 |
| Dlugosc lampy | 960 |
| BARWA ŚWIATŁA | Ciepła 2200 K - 3200 K |
| Szerokosc lampy | 50 |
