Nico - Lampa wisząca PND-8545-4H-AB-WH
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa wisząca Italux Nico PND-8545-4H-AB-WH to elegancka oprawa LED z kolekcji Nico, która łączy nowoczesny design z funkcjonalnością. Idealnie komponuje się w przestronnych wnętrzach, takich jak jadalnia, salon czy przestronne kuchnie.
Dane techniczne
| Szerokość | 15 |
| możliwość ściemniania. | Nie |
| Długość | 65 |
| Gwarancja | 5 lat |
| Maksymalna Moc | 18W |
| Rodzaj Źródła Światła | LED |
| lumeny | 1925 lm |
| NAPIĘCIE | 220-240V |
| kelwiny | 3000K |
| Wysokość | 15 |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
