Nico - Lampa wisząca PND-8545-3-AB-SG
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa wisząca Nico PND-8545-3-AB-SG od polskiego producenta Italux to elegancka oprawa LED, która łączy nowoczesny design z funkcjonalnością. Idealnie komponuje się w minimalistycznych i nowoczesnych wnętrzach, takich jak salon, jadalnia czy sypialnia.
Dane techniczne
| NAPIĘCIE | 220-240V |
| Maksymalna Moc | 15W |
| Wysokość | 48 |
| Rodzaj Źródła Światła | LED |
| Szerokość | 15 |
| lumeny | 363 lm |
| Materiał klosza | Dymiony, szklany |
| kelwiny | 3000K |
| Długość | 15 |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Ilość źródeł światła | 3 |
| Gwarancja | 5 lat |
| Średnica | 15 |
