Nico - Kinkiet WL-8545-1-BK-GD
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa ścienna Italux Nico WL-8545-1-BK-GD to elegancki kinkiet LED z kolekcji Nico, który łączy nowoczesny design z funkcjonalnością. Idealnie komponuje się w minimalistycznych i nowoczesnych wnętrzach, takich jak salon, sypialnia czy przedpokój.
Dane techniczne
| Wysokość | 19 |
| kelwiny | 3000K |
| Szerokość | 15 |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Długość | 24 |
| możliwość ściemniania. | Nie |
| Gwarancja | 5 lat |
| Rodzaj lampy | Kinkiety |
| Maksymalna Moc | 5W |
| Rodzaj Źródła Światła | LED |
| NAPIĘCIE | 220-240V |
| lumeny | 480 lm |
