Lazie - Lampa wisząca PND-29038-3-GD
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Elegancka oprawa LED z trzema kulistymi kloszami
Lampa wisząca Italux Lazie PND-29038-3-GD to połączenie nowoczesnego designu z klasycznym mosiężnym wykończeniem. Idealna do wnętrz urządzonych w stylu skandynawskim, minimalistycznym czy glamour.
Lampa Lazie PND-29038-3-GD sprawdzi się doskonale jako oświetlenie nad stół w jadalni, wyspę kuchenną, w przedpokoju czy w salonie. Jej subtelny design i ciepła barwa światła tworzą przytulną atmosferę, a mosiężna oprawa dodaje wnętrzu elegancji.
Dane techniczne
| Średnica | 15 |
| Maksymalna Moc | 13W |
| NAPIĘCIE | 220V-240V |
| Rodzaj Źródła Światła | LED |
| MATERIAŁ | Stal, tworzywo sztuczne |
| lumeny | 1300 lm |
| Wysokość | 52 |
| kelwiny | 3000K |
| Materiał klosza | Przezroczysty, tworzywo sztuczne |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Ilość źródeł światła | 3 |
| możliwość ściemniania. | Nie |
| Gwarancja | 5 lat |
