Lazie - Kinkiet WL-29038-1-GD
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nowoczesna elegancja w Twoim wnętrzu
Lampa wisząca Italux Lazie PND-29038-1-GD to połączenie nowoczesnego designu z klasycznym mosiężnym wykończeniem. Idealna do wnętrz urządzonych w stylu skandynawskim, minimalistycznym czy glamour.
Lampa Lazie PND-29038-1-GD sprawdzi się doskonale jako oświetlenie nad stół w jadalni, wyspę kuchenną, w przedpokoju czy w salonie. Jej subtelny design i ciepła barwa światła tworzą przytulną atmosferę, a mosiężna oprawa dodaje wnętrzu elegancji.
Dane techniczne
| Wysokość | 24 |
| Rodzaj Źródła Światła | LED |
| Szerokość | 24,5 |
| lumeny | 500 lm |
| Materiał klosza | Przezroczysty, zdobiony |
| kelwiny | 3000K |
| Długość | 15 |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| możliwość ściemniania. | Nie |
| Gwarancja | 5 lat |
| NAPIĘCIE | 220-240V |
| Rodzaj lampy | Kinkiety |
| MATERIAŁ | Stal, tworzywo sztuczne |
| Maksymalna Moc | 5W |
