Lazie - Lampa wisząca PND-29038-1-GD
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa wisząca Lazie PND-29038-1-GD marki Italux to elegancka oprawa w stylu nowoczesnym, idealna do wnętrz urządzonych w klasycznym lub skandynawskim klimacie. Charakteryzuje się subtelnym designem z mosiężną oprawą i przezroczystym, żłobionym kloszem, który nadaje jej lekkości i elegancji.
Lampa Lazie PND-29038-1-GD sprawdzi się doskonale jako oświetlenie nad stół w jadalni, wyspę kuchenną, w przedpokoju czy w salonie. Jej subtelny design i ciepła barwa światła tworzą przytulną atmosferę, a mosiężna oprawa dodaje wnętrzu elegancji.
Dane techniczne
| Materiał klosza | Przezroczysty, tworzywo sztuczne |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| możliwość ściemniania. | Nie |
| Gwarancja | 5 lat |
| Średnica | 15 |
| Maksymalna Moc | 5W |
| NAPIĘCIE | 220V-240V |
| Rodzaj Źródła Światła | LED |
| MATERIAŁ | Stal, tworzywo sztuczne |
| lumeny | 500 lm |
| Wysokość | 25 |
| kelwiny | 3000K |
