Lampka dziecięca BIRD LED CLOCK 0,6W LED
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| WYSOKOŚĆ (mm) | 50 mm |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 20szt |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 11.96kg |
| MOC | 0.6W LED |
| MATERIAŁ | Tworzywo sztuczne |
| KLASA ENERGETYCZNA | PRODUKT WYPOSAŻONY |
| Led zintegrowany | Nie |
| KATALOG | 2023 |
| MARKA | Milagro |
| ZASILANIE | Bateria 3xAA |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| SZEROKOŚĆ (mm) | Ø260mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| Led zintegrowany | Nie |
| WAGA NETTO | 0.36kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 27 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| Uziemienie | Nie |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| WAGA BRUTTO | 0.57kg |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 27 |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 7 |
| KOLOR | MULTIKOLOR |
| RODZINA LAMP | LED CLOCK |
