LAMPKA DZIECIĘCA GIRAFFE 0,6W LED
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Ten zestaw, składający się z ledowej lampki oraz kolorowych naklejek, został zaprojektowany z myślą o dziecięcych pokojach. Powieszona, na przykład w okolicy łóżka, sprawi, że na twarzy dzieci na pewno pojawi się uśmiech. Dzięki zastosowaniu dotykowego włącznika Touch, dziecko poradzi sobie z jej włączeniem i wyłączeniem.Dobierz do niej inne produkty z tej serii, aby stworzyć bajkowe zoo. Uwaga! Lampka ma stopień ochrony IP20, co oznacza, że należy ją chronić przed wilgocią.
GIRAFFE 114 MiLAGRO jest objęta dwuletnią gwarancją producenta. Po tym czasie podlega opiece specjalistycznego serwisu.
Dane techniczne
| SZEROKOŚĆ (mm) | Ø125mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| Led zintegrowany | Nie |
| WAGA NETTO | 0.8kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 16.5 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| Uziemienie | Nie |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| WAGA BRUTTO | 0.17kg |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 16.5 |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 7 |
| KOLOR | MULTIKOLOR |
| RODZINA LAMP | DZIECIAKI |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 40 mm |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 60szt |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 10.20kg |
| MOC | 0.6W LED |
| MATERIAŁ | Tworzywo sztuczne |
| KLASA ENERGETYCZNA | PRODUKT WYPOSAŻONY |
| Led zintegrowany | Nie |
| KATALOG | 2023 |
| MARKA | Milagro |
| ZASILANIE | Bateria 3xAA |
| Zawiera źródło światła | Nie |
