LAMPKA DZIECIĘCA BEAR 8W LED
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa BEAR 543 ma postać uroczego, śpiącego niedźwiedzia. Ten dwukolorowy model - połączenie niebieskiego i brązu - doskonale wkomponuje się w pokój dziecięcy. Nieregularne kształty i ciekawa forma z pewnością będą stanowić ciekawy element dekoracyjny, a jednocześnie źródło przyjemnego światła.
Polski produkt BEAR 543 objęto gwarancją producenta. W zestawie znajduje się instrukcja obsługi oraz elementy niezbędne do złożenia tego modelu.
Dane techniczne
| Uziemienie | Nie |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 400 mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| WAGA NETTO | 0.60 kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 30 mm |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| WAGA BRUTTO | 0.80 kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 31 |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 5.5 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 46 |
| RODZINA LAMP | BEAR |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 240 mm |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| Led zintegrowany | Nie |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 1.0000 |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 400 lm |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| MOC | 8W |
| MATERIAŁ | NATURALNE DREWNO |
| BARWA ŚWIATŁA | Ciepła 3000K |
| Led zintegrowany | Nie |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| MARKA | Milagro |
