Lampa zwis RIF wood 3 ciepły beż/drewno naturalne / 41872
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| Źródło światła | 3 x E27 max 15W LED |
| Szerokość | 67 cm |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Materiał klosza | stal lakierowana |
| wysokość produktu cm | max 70 cm |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Podział świecenia | tak |
| Materiał korpusu | stal lakierowana|drewno |
| Głębokość | 15 cm |
| Wysokośc regulowana | tak |
| Ilość źródeł światła | 3 |
