Lampa wisząca RIF wood 1 M czarny/jasny brązowy / 41859
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| Klasa szczelności | IP20 |
| Szerokość klosza | 20 cm |
| Podział świecenia | nie |
| Wysokośc klosza | 15 cm |
| Materiał korpusu | stal lakierowana|drewno |
| wysokość produktu cm | max 130 cm |
| Głębokość | 15 cm |
| Wysokośc regulowana | tak |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| ZASILANIE | 220-240V |
| Źródło światła | 1XE27 15W MAX LED |
| Szerokość | 15 cm |
| Zawiera źródło światła | Nie |
