Lampa wisząca RIF wood 1 M czarny/drewno naturalne / 41864
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| Klasa szczelności | IP20 |
| Kolor podstawy | czarny/drewno naturalne |
| Barwa klosza | czarny |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Podział świecenia | nie |
| wysokość produktu cm | max 130 cm |
| Materiał korpusu | stal lakierowana|drewno |
| Głębokość | 20 cm |
| Wysokośc regulowana | tak |
| Szerokość | 15 cm |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Materiał klosza | stal lakierowana |
| Źródło światła | 1 X E27 15W MAX LED |
