Lampa wisząca metalowa czarno - złota RIF LUX 3 KOŁO 40721
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
- Symbol: SL/40721
- Seria: RIF LUX
- Producent: Sigma Lighting
- Rodzaj: lampa
- Kolekcja: RIF LUX
- Kolor: czarny/złoty
- Materiał korpusu: stal lakierowana, stal mosiądzowana
- Kraj produkcji: Polska
- Rodzaj oprawki: 3x GX 53 max 12W Led
- Klasa szczelności: IP20
- Materiał klosza: stal lakierowana, stal mosiądzowana
- Wysokość: 46 cm
- Głębokość: 38 cm
- Szerokość: 38 cm
ponadczasową elegancją. Świetnie sprawdzi się jako element dekoracyjny w aranżacjach
nowoczesnych, minimalistycznych, klasycznych czy industrialnych właśnie. Będzie również
funkcjonalnym źródłem optymalnego oświetlenia dla danej przestrzeni. Stylowe, czarne
korpusy lampy idealnie komponują się z dodatkowymi oprawkami w kolorze srebrnym lub
złotym.
Lampa wisząca RIF LUX 3 KOŁO posiada trzy klosze, które zamontowane są na okrągłej
podsufitce. Regulowana długość oprawy powoduje, że można ją dopasować do różnej
wysokości pomieszczeń. Dzięki temu jest doskonałym wyborem zarówno do salonu, jadalni,
sypialni, jak i przestrzeni komercyjnych, takich jak kawiarnie, restauracje czy lobby hotelowe.
W zależności od wybranego wariantu korpus lampy wykonany jest ze stali nierdzewnej oraz
niklu lub stali mosiądzowanej. Wysoka jakość użytych do produkcji materiałów jest
gwarancją trwałości i estetycznego wyglądu przez długi czas użytkowania.
Dane techniczne
| KOLOR | id_3 |
| Wys/szer / średnica klosza | 21 * 15 cm |
| Wysokość | max 100 cm |
| Głębokość | 38 cm |
| Szerokość | 38 cm |
| Wysokośc regulowana | tak |
| Materiał klosza | stal lakierowana |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Barwa klosza | czarny / złoty |
| Liczba żródeł światła | 3x GX 53 max 12W Led |
| Materiał korpusu | stal lakierowana |
