Lampa wisząca metalowa czarno - srebrna RIF LUX 1 M 40715
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
- Symbol: SL/40715
- Seria: RIF LUX
- Producent: Sigma Lighting
- Rodzaj: lampa
- Kolekcja: RIF LUX
- Kolor: czarny/srebrny
- Materiał korpusu: stal lakierowana, nikiel
- Kraj produkcji: Polska
- Rodzaj oprawki: 1x GX 53 max 12W Led
- Klasa szczelności: IP20
- Materiał klosza: stal lakierowana, nikiel
- Wysokość: max 110 cm
- Szerokość: 25 cm
- Głębokość: 25 cm
wnętrzu wyjątkowej elegancji. Oprócz walorów wizualnych wyróżnia się także
funkcjonalnością zapewniając pomieszczeniu niezbędne oświetlenie. RIF LUX idealnie
komponuje się z wnętrzami w stylu industrialnym, nowoczesnym, jak również klasycznym.
Dzięki subtelnemu połączeniu estetycznej czerni oraz srebra lub złota stanie się kluczowym
elementem aranżacji salonu, jadalni, biura, a także restauracji, lobby hotelowego czy
kawiarni.
Dzięki regulowanej długości lampę wiszącą RIF LUX 1 M można dopasować do różnych
wysokości pomieszczeń czyniąc ją uniwersalny rozwiązaniem oświetleniowym dla różnego
rodzaju wnętrz.
W zależności od wybranego wariantu korpus lampy wykonany jest ze stali nierdzewnej oraz
niklu lub stali mosiądzowanej. Wysoka jakość użytych do produkcji materiałów jest
gwarancją trwałości i estetycznego wyglądu przez długi czas użytkowania.
Dane techniczne
| Materiał klosza | stal lakierowana |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Barwa klosza | czarny / srebrny |
| Liczba żródeł światła | 5x GX 53 max 12W Led |
| Materiał korpusu | stal lakierowana |
| KOLOR | id_4 |
| Wys/szer / średnica klosza | 24,5 * 25 cm |
| Wysokość | max 110 cm |
| Głębokość | 25 cm |
| Szerokość | 25 cm |
| Wysokośc regulowana | tak |
