Lampa wisząca metalowa czarno - srebrna RIF LUX 3 40716
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
- Symbol: SL/40716
- Seria: RIF LUX
- Producent: Sigma Lighting
- Rodzaj: lampa
- Kolekcja: RIF LUX
- Kolor: czarny/srebrny
- Materiał korpusu: stal lakierowana, nikiel
- Kraj produkcji: Polska
- Rodzaj oprawki: 3x GX 53 max 12W Led
- Klasa szczelności: IP20
- Materiał klosza: stal lakierowana, nikiel
- Wysokość: 46 cm
- Głębokość: 15 cm
- Szerokość: 67 cm
LUX 3 to idealne rozwiązanie dla miłośników oryginalnego designu. Przykuwa wzrok, oferuje
niepowtarzalny efekt wizualny i sprawdza się jako optymalne źródło oświetlenia każdego
pomieszczenia. Idealnie sprawdza się we wnętrzach zaaranżowanych w stylu industrialnym,
minimalistycznym, nowoczesnym, a także klasycznym. Elegancka czerń doskonale
kontrastuje ze srebrnymi lub złotymi dodatkami czyniąc lampę niezwykle stylową.
Konstrukcja lampy to trzy klosze, które zamontowane są na prostej listwie przysufitowej.
Lampa wisząca RIF LUX 1 S posiada regulowaną długość, dzięki czemu można ją dopasować
do różnych wysokości pomieszczeń. Jest doskonałym wyborem zarówno do salonu, jadalni,
sypialni, jak i przestrzeni komercyjnych, takich jak kawiarnie, restauracje czy ekskluzywne
butiki.
W zależności od wybranego wariantu korpus lampy wykonany jest ze stali nierdzewnej oraz
niklu lub stali mosiądzowanej. Wysoka jakość użytych do produkcji materiałów jest
gwarancją trwałości i estetycznego wyglądu przez długi czas użytkowania.
Dane techniczne
| Szerokość | 67 cm |
| Wysokośc regulowana | tak |
| Materiał klosza | szkło / stal lakierowana |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Barwa klosza | czarny / srebrny |
| Liczba żródeł światła | 3x GX 53 max 12W Led |
| Materiał korpusu | stal lakierowana |
| KOLOR | id_4 |
| Wys/szer / średnica klosza | 21 * 15 cm |
| Wysokość | max 100 cm |
| Głębokość | 15 cm |
