Lampa wisząca TOLA 3 LHDF 41093
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
- Symbol: SL/41093
- Seria: Tola
- Producent: Sigma Lighting
- Rodzaj: Żyrandol
- Kolor: czarny, dąb
- Rodzaj oprawki: E27
- Ilość źródeł światła: 3
- Maksymalna moc pojedynczego źródła światła: 60W / 15W Led
- Żarówki w komplecie: Nie
- Kraj produkcji: Polska
- Wysokość: 130 cm
- Szerokość: 51 cm
- Głębokość: 12 cm
Dane techniczne
| Liczba żródeł światła | 3 x E27 max 15W Led |
| Materiał korpusu | stal lakierowana / lhdf |
| Głębokość | 12 cm |
| KOLOR | id_1|id_21 |
| Wysokośc regulowana | tak |
| Wysokość | max 130 cm |
| Szerokość | 51 cm |
| Materiał klosza | stal lakierowana|laminowany HDF |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Barwa klosza | czarny / dąb |
