Lampa wisząca TOLA 1 brzoza 40894
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
- Symbol: SL/40894
- Seria: Tola
- Producent: Sigma Lighting
- Rodzaj: Żyrandol
- Kolor: czarny, brzoza
- Rodzaj oprawki: E27
- Ilość źródeł światła: Tak
- Maksymalna moc pojedynczego źródła światła: 60W / 15W Led
- Żarówki w komplecie: Nie
- Kraj produkcji: Polska
- Długość: 20.5 cm
- Wysokość: 100 cm
- Szerokość: 25 cm
- Głębokość: 25 cm
Dane techniczne
| Barwa klosza | czarny|brzoza |
| Liczba żródeł światła | 1 x E27 max 15W Led |
| Materiał korpusu | sklejka / stal lakierowana |
| KOLOR | id_1|id_21 |
| Głębokość | 11 cm |
| Wysokość | max 130 cm |
| Wysokośc regulowana | tak |
| Szerokość | 25 cm |
| Materiał klosza | szkło / stal lakierowana |
| Klasa szczelności | IP20 |
