Lampa wisząca TOLA 2 brzoza 40895
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| Materiał klosza | szkło / stal lakierowana |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Barwa klosza | czarny|brzoza |
| Liczba żródeł światła | 2 x E27 max 15W Led |
| Materiał korpusu | sklejka / stal lakierowana |
| KOLOR | id_1|id_21 |
| Głębokość | 12 cm |
| Wysokość | max 130 cm |
| Wysokośc regulowana | tak |
| Szerokość | 44 cm |
