Lampa wisząca Saturno Gold 120W LED
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| SZEROKOŚĆ (mm) | 2200mm |
| MATERIAŁ | METAL + TWORZYWO SZTUCZNE |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 200-1300mm |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 15mm |
| MARKA | Milagro |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 5400lm |
| WAGA NETTO | 15) WAGA NETTO |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 2200mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| BARWA ŚWIATŁA | Neutralna 4000K |
| WAGA BRUTTO | 16) WAGA BRUTTO |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 128 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| ŚREDNIA ŻYWOTNOŚĆ | 30000h |
| ILOŚĆ PUNKTÓW ŚWIETLNYCH | 4 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 128 |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| CRI [RA] | >80 |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 11.5 |
| KOLOR | ZŁOTY |
| RODZINA LAMP | SATURNO |
| MOC | 120W LED |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| NAPIĘCIE | ~230v/50Hz |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| NOWOŚCI | 24 |
