Lampa wisząca Saturno Black 65W LED
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 10.5 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 126 |
| RODZINA LAMP | SATURNO |
| CRI [RA] | 80 |
| MOC | 65W LED |
| KOLOR | CZARNY |
| NOWOŚCI | 23 |
| KATALOG | 2023 |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 500-1000mm |
| NAPIĘCIE | ~230v/50Hz |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP44 |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 3500lm |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 15mm |
| MATERIAŁ | ALUMINIUM + TWORZYWO SZTUCZNE |
| BARWA ŚWIATŁA | Neutralna 4000K |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 1200mm |
| MARKA | Milagro |
| KLASA ENERGETYCZNA | PRODUKT WYPOSAŻONY |
| WAGA NETTO | 2.2kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 1200mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| KĄT ŚWIECENIA | 120° |
| WAGA BRUTTO | 7kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 126 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| ŚREDNIA ŻYWOTNOŚĆ | 30000h |
