Kinkiet Saturno Black 25W LED
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 12 |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 56 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| CRI [RA] | 80 |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 500mm |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 56 |
| RODZINA LAMP | SATURNO |
| MOC | 25W LED |
| KOLOR | CZARNY |
| NOWOŚCI | 23 |
| KATALOG | 2023 |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 1400lm |
| NAPIĘCIE | ~230v/50Hz |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP44 |
| BARWA ŚWIATŁA | Neutralna 4000K |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 15mm |
| MATERIAŁ | ALUMINIUM + TWORZYWO SZTUCZNE |
| KLASA ENERGETYCZNA | PRODUKT WYPOSAŻONY |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 500mm |
| MARKA | Milagro |
| KĄT ŚWIECENIA | 120° |
| WAGA NETTO | 1kg |
| WAGA BRUTTO | 2kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 150mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| ŚREDNIA ŻYWOTNOŚĆ | 30000h |
