Lampa wisząca RONDO KIDS BLUE 3232
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
RONDO KIDS
Rodzina lamp RONDO KIDS to idealne rozwiązanie do oświetlenia pokoju dziecięcego. Dostępne w pastelowych kolorach, takich jak błękity, róże i zielenie, wprowadzą do wnętrza delikatny i przyjemny nastrój. Modele z kolekcji RONDO to połączenie klasycznego designu z oryginalnymi kolorami. Ich uniwersalny i minimalistyczny wygląd sprawia, że doskonale będą pasować do wielu aranżacji. Dzięki swojej kompaktowej budowie, idealnie sprawdzą się szczególnie w niewielkich pomieszczeniach, jak pokoje dziecięce. Lampy RONDO KIDS posiadają jeden zwis lub cztery źródła światła, co pozwala na dostosowanie oświetlenia do indywidualnych potrzeb. Dostępne różne wersje kolorystyczne i rozmiarowe umożliwiają dopasowanie lampy do konkretnego wnętrza. Nadają się do oświetlenia pokoju dziecięcego, salonu, gabinetu czy sypialni. Jeśli szukasz lampy, która nie tylko oświetli pomieszczenie, ale także nada mu wyjątkowego charakteru, lampy z rodziny RONDO KIDS są doskonałym wyborem. Dodaj do dziecięcego pokoju odrobinę koloru i magii dzięki lampom RONDO KIDS.
Dane techniczne
| Wysokość lampy | 115 cm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| Klasa ochronności | 2 klasa ochronności |
| Źródło światła | E27 |
| BARWA ŚWIATŁA | W zależności od zastosowanej żarówki |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| ZASILANIE | 230V - 50Hz |
| Maksymalna Moc | max 15W LED |
| Kolor stelaża | Biały |
| Kolor abażura - klosza | Biały|Niebieski |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Długość lampy | 38 cm |
| Materiał stelaża | Przewód|Tworzywo sztuczne |
| Szerokość lampy | 38 cm |
| Styl lampy | Klasyczny|Nowoczesny |
| Ilość źródeł światła | 1 |
